„Dietos Meniu“ – tai patarimai, kaip sveikai maitintis, receptų knyga ir kalorijų skaičiavimo bei sau tinkamo valgiaraščio susidarymo įrankis, trumpiau tariant: internetinė svetainė, skirta savimi ir savo kūnu besirūpinantiems žmonėms.

Receptai

Beveik prie kiekvieno recepto mes pateikiame vienos porcijos kalorijų kiekį, energetines vertes, kainą. Dėl to Jūs iškarto matote visą pačią svarbiausią informaciją, kuri Jums dar labiau padės išsirinkti tinkamus patiekalus. Taip pat galite įkelti savo receptus, bei receptus įtraukti į mėgstamiausių sąrašą. Tai padės juos greičiau susirasti, bei į tai bus atsižvelgiama sudarinėjant Jūsų dietos valgiaraštį.

Dietos valgiaraščio sudarymas

Mūsų svetainėje galite susidaryti savo asmeninį dietos meniu. Galimi dietos tipai: svorio metimas, masės išlaikymas, masės auginimas, trumpalaikis greitas riebalų deginimas. Taip pat reikalingi kalorijų, baltymų, angliavandenių ir riebalų kiekiai yra apskaičiuojami pagal Jūsų duomenis: lytį, amžių, ūgį, svorį, kūno riebalų procentą, aktyvumo lygį. Žinoma galite rinktis ir patiekalų parinkimo prioritetus, kaip: recepto efektyvumas dietos tipui, greitai paruošiamus patiekalus, vienos porcijos kainą ir kitus.

Patarimai

Mūsų bloge taip pat rasite daug patarimų, kaip teisingai mesti svorį, auginti masę, deginti riebalus ir aplamai teisingai maitintis, išsiugdyti sveikos mitybos įpročius, bei daug kitos naudingos informacijos.

Kuo „Dietos Meniu“ svetainė pranašesnė už kitas?

„Dietos Meniu“ svetainė panašesnė dėl to, kad čia viskas yra vienoje vietoje. Tai ne paprasta receptų svetainė, iš čia esančių receptų galite susidaryti savo individualų savaitės meniu, kurio pagalba efektyviai galėsite siekti savo tikslų. Taip pat mes pateikiame visą esminę informaciją ir ją nuolat atnaujiname. Taigi siekime savo tikslų ir gražinkime savo kūnus kartu!

ĮKELK SAVO RECEPTĄ:
RECEPTŲ PAIEŠKA: