1. Įkelkite savo receptų arba išsirinkite mėgstamiausius

Pirmiausiai rekomenduojame peržiūrėti įkeltus receptus ir Jums patikusius įtraukti į mėgstamiausių sąrašą. Taip pat galite įketi savo receptus. Mėstamiausi ir Jūsų įkelti receptai bus dažniau įtraukiami į dietos meniu valgiaraštį. Taip padarę, būsite tikri, jog valgote Jums skanų ir mėgstamą maistą.

 

2. Pasirinkite dietos tipą

Dietos sudarymo lange, pasirinkite savo dietos tikslą. Trumpai apie kiekvieną iš jų:

  • Svorio metimas - dieta skirta mesti svorį, deginti riebalus. Šiuo dietos tipu galima ir patariama naudotis tol kol pasieksite norimą svorį ir riebalų sluoksnio kiekį.
  • Masės išlaikymas - dieta skirta esamam svoriui ir riebalinio sluoksnio išlaikymui. Jums bus parenkmi sveiki patiekalai, nuo kurių nepriaugsite svorio. Šiuo dietos tipu pataraima naudotis tiems, kurie yra patenkinti savo esamu svoriu ir tiesiog nori paįvairinti savo mitybą arba susigeneruoti ekonomišką valgiaraštį.
  • Masės auginimas - dieta skirta norintiems priaugti raumenų masės. Šis dietos tipas rekomenduojamas kultūrimstams, kurie aktyviai sportuoja ir siekia užsiauginti raumenis.
  • Trumpalaikis greitas riebalų deginimas - šis dietos tipas skirtas tiems, kurie nori greitai numesti svorio arba sudeginti riebalus. Tačiau jis yra efektyvus tik trumpam laikui ir šio dietos meniu nerekomenduojama naudoti ilgiau nei 2-3 savaites, nes jis gali turėti ir atvirkštinį poveikį, jei juo bus naudojamasi ilgą laiką ir organizmas pereis į badavimo rėžimą.

 

3. Suveskite kitus savo duomenis

Pasirinkite savo lytį, ūgį, svorį, kūno riebalų procentą (jeigu žinote), pasirinkite aktyvumo lygį. Taip pat pasirinkite pageidaujamą dienos porcijų kiekį (rekomenduojame rinktis 5-6 patiekalus).

 

4. Sudėliokite patiekalų parinkimo prioritetus

Pasirinkite pagal kokius prioritetus parinkti Jums patiekalus į dietos meniu. Kuo prioritetas yra aukščiau, tuo jis yra svarbesnis. Stenkite rinktis tik tai tikrai Jums svarbius prioritetus, nes kuo jų daugiau, tuo kiekvienas turi mažesnė įtaką. Nereikalingus prioritetus palikite "Nenaudojami prioritetai" bloke.

ĮKELK SAVO RECEPTĄ:
RECEPTŲ PAIEŠKA: